31.01.2013

PREMIERA NAJNOWSZEJ KOLEKCJI TOREBEK DAMSKICH AUTORSTWA JOANNY KOKOT-SKROBEK - dzień 1.

Dzisiaj rozpoczynamy prezentację najnowszej kolekcji torebek autorstwa Joanny Kokot-Skrobek! Wspólnie postanowiłyśmy, iż zmienimy nieco proces promocji i aby rozbudzać ciekawość naszych czytelników, co dzień będziemy prezentowały kolejną torebkę, zaczynając od dziś. :)
Ponieważ pierwsza torebka została już wcześniej zaprezentowana, dzisiaj pragniemy ją Wam przypomnieć, natomiast od jutra, przez następnych kilka dni, będziecie mogli znaleźć tu codziennie świeżutki wpis z dotąd niepublikowanymi zdjęciami pozostałych torebek!
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych artystycznych poczynań - nie tylku tu, na blogu, lecz również na naszym facebook`owym fan page`u, gdzie publikowane są wszelkie aktualności związane z naszą działalnością.
A tymczasem, zapraszamy do dogłębnego zapoznania się z torebką otwierającą najnowszą kolekcję Surdut`u.

Dziś prezentowana przez nas barokowa torebka została uszyta z futra z norek i przyozdobiona kołnierzem wykonanym z jedwabiu w kolorze szmaragdowym. Można nosić ją na dwa sposoby: zarówno na ramieniu (umożliwia to przypinany od środka ozdobny sznureczek), jak i na nadgarstku. Torebkę zamyka się za pomocą troczków umieszczonych pod jedwabnym kołnierzem. Uchwyt na nadgarstek oraz sznureczek do wiązania torebki zdobione są szklanymi oraz metalowymi koralikami.
Wymiary:
- wysokość z kołnierzem: 25 cm,
- głębokość: 18 cm, średnica podstawy: 11 cm,
- długość paska na nadgarstek: 16 cm (łącznie 32 cm),
- długość paska na ramię: 55 cm (łączna długość: 110 cm). 

 
Print Friendly and PDF Pin It

1 komentarz:

Dziękujemy za wszelkie komentarze oraz wsparcie! /Thank you for all your comments and support!/ Vielen Dank für Eure Kommentare und Unterstützung!